Strona ta wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ich zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji możesz znaleźć w naszym Regulaminie. Zamknij

GalerieHandlowe.pl
Wyszukiwanie treści
Wyszukiwanie centrum
Wyszukiwanie sklepu
Wyszukiwanie produktu

Wpisz szukaną nazwę

Wpisz nazwę centrum

Wpisz nazwę miasta

Słowo kluczowe

Wpisz nazwę miasta

Wpisz nazwę centrum

Kategoria

Wpisz nazwę produktu

Wpisz nazwę miasta

Cena od

Cena do

odwiedź nas na:
Zobacz filmy o centrach handlowych na YouTube Facebook

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w centrach handlowych wpisz swój e-mail.

dodaj / usuń

KolekcjaZapowiedź jesiennej kolekcji Max Mara

Nowa kolekcja Max Mara wraca do klasycznego profilu marki, oraz dodaje do niego elementy oryginalnego, lecz eleganckiego stylu Davida Bowiego z lat 70. Pomysł ten został zapoczątkowany dzięki nadchodzącej wystawie o artyście, która będzie miała miejsce w Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie.

http://www.galeriehandlowe.pl/go.live.php/PL-H1002/kolekcja/SMTgyMQ%3D%3D/zapowiedz-jesiennej-kolekcji-max-mara.html?title=Zapowiedź jesiennej kolekcji Max Mara&p=gal89860&t=maecenas


Standardy krawieckie są na nowo określone dzięki stylowi, który jest symbolem nowoczesnej kobiecości.  Styl ten, jasny i malowniczy, jest już ikoną projektów Max Mara. Przewodnie kolory to naturalny camel, czerń i biel z elementami czystego turkusu oraz intensywnego atramentowego niebieskiego.

http://www.galeriehandlowe.pl/go.live.php/PL-H1002/kolekcja/SMTgyMQ%3D%3D/zapowiedz-jesiennej-kolekcji-max-mara.html?title=Zapowiedź jesiennej kolekcji Max Mara&p=gal89870&t=a648754


Precyzyjny i perfekcyjny zarys sylwetki rozszerza się od linii ramion do zakładek. Nowy zreinterpretowany kształt spodni czerpie z kroju spodni Palazzo. Ekstrawaganckie, szerokie rękawy zdobią bluzki oraz jedwabne sukienki. Printy są abstrakcyjne, ostre i graficzne. 


Materiały są proste i luksusowe, przeważa włosie wielbłądzie, kaszmir, materiały jedwabne połączone niespodziewanie ze skórzanymi wstawkami.Liczba odsłon artykułu: 2047Wygraj bony na zakupy różnych marek!
Wciśnij „lubię to” i poinformuj znajomych o wypatrzonej promocji.


Wszelkie prawa zastrzeżone CentraNet 2007-2015 Regulamin Ogólne warunki umów
Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
GALERIE HANDLOWE RETAIL DATABASE SHOPPING MALL MARKETING SHOPPING MALL EXPERT
GALERIE HANDLOWE to największy miesięcznik biznesowy opisujący rozwój centrów i sieci handlowych na polskim rynku. Miesięcznik czytany jest przez blisko 9000 prezesów, dyrektorów zarządzających, managerów marketingu oraz rozwoju centrów i sieci handlowych, a także firm powiązanych z rynkiem RETAIL. RETAIL DATABASE jest największą platformą informacyjno-bazodanową, dotyczącą rynku powierzchni handlowych w Polsce. System składa się z trzech katalogów tematycznych obejmujących: otwarte centra handlowe, obiekty handlowe w budowie oraz rozwój sieci handlowych na polskim rynku. Dostęp jedynie dla zalogowanych Użytkowników. SHOPPING MALL MARKETING to dodatek tematyczny do magazynu Galerie Handlowe trafiający na biurka ponad 1300 marketing managerów centrów i sieci handlowych. To doskonałe kompendium wiedzy o najważniejszych działaniach marketingowych, szeroko wykorzystywanych przez Centra i Sieci Handlowe w komunikacji z klientami. SHOPPING MALL EXPERT to największy branżowy magazyn biznesowo-lifestylowy, opisujący działalność firm i managerów zarządzających centrami i sieciami handlowymi na całym świecie. Dystrybuowany podczas największych wydarzeń poświęconych rozwojowi sektora RETAIL na 5 kontynentach, powstaje przy współpracy z największymi ekpertami branży.
zobacz więcej zobacz więcej zobacz więcej zobacz więcej