Strona ta wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ich zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji możesz znaleźć w naszym Regulaminie. Zamknij

GalerieHandlowe.pl
Wyszukiwanie treści
Wyszukiwanie centrum
Wyszukiwanie sklepu
Wyszukiwanie produktu

Wpisz szukaną nazwę

Wpisz nazwę centrum

Wpisz nazwę miasta

Słowo kluczowe

Wpisz nazwę miasta

Wpisz nazwę centrum

Kategoria

Wpisz nazwę produktu

Wpisz nazwę miasta

Cena od

Cena do

odwiedź nas na:
Zobacz filmy o centrach handlowych na YouTube Facebook

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w centrach handlowych wpisz swój e-mail.

dodaj / usuń

Prezentacja Centrum Handlowego


Centra handlowe » Czeladź

Informacje
O centrum
Aktualności
Dojazd
Nagrody
Filmy
Gazetki
Ogłoszenia
Sklepy
Samochodem
  • z Katowic: al. Roździeńskiego, E 75 Z kierunku Warszawy:
M1 Centrum Handlowe zlokalizowane jest przy drodze krajowe DK 86 Warszawa – Katowice. Do centrum należy skręcić z drogi DK 89 w Będzinie za restauracją MC Drive, Centrum jest widoczne z drogi, dodatkowo na wysokości obiektu zlokalizowane są kierunkowskazy ułatwiające dojazd.
  • z kierunku Katowic i Krakowa:
Autostradą A4 należy dojechać do skrzyżowania z drogą DK 89 i skręcić na Warszawę, w odległości 12km należy zjechać na drogę w kierunku Wrocławia i następnie na światłach skręcić w lewo zjeżdżając na parking centrum.
  • z kierunku Wrocławia:
Drogą prowadzącą od strony Wrocławia w Czeladzi należy dojechać do skrzyżowania z DK 89 należy skręcić w prawo

Komunikacja miejska

  • z Katowic, z przystanku przy ul. P. Skargi - autobusy linii: 800, 814, 61
  • Z przystanku przy ul. Mickiewicza - autobus linii: 27
  • z Dąbrowy Górniczej przez Będzin 40, 90, 200, 616, 814, 817
  • z Sosnowca z dworca PKP kursuje prywatna linia mikrobusów
  • z Siemianowic Śl. Przez Czeladź: 27, 42Wszelkie prawa zastrzeżone CentraNet 2007-2015 Regulamin Ogólne warunki umów
Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
GALERIE HANDLOWE RETAIL DATABASE SHOPPING MALL MARKETING SHOPPING MALL EXPERT
GALERIE HANDLOWE to największy miesięcznik biznesowy opisujący rozwój centrów i sieci handlowych na polskim rynku. Miesięcznik czytany jest przez blisko 9000 prezesów, dyrektorów zarządzających, managerów marketingu oraz rozwoju centrów i sieci handlowych, a także firm powiązanych z rynkiem RETAIL. RETAIL DATABASE jest największą platformą informacyjno-bazodanową, dotyczącą rynku powierzchni handlowych w Polsce. System składa się z trzech katalogów tematycznych obejmujących: otwarte centra handlowe, obiekty handlowe w budowie oraz rozwój sieci handlowych na polskim rynku. Dostęp jedynie dla zalogowanych Użytkowników. SHOPPING MALL MARKETING to dodatek tematyczny do magazynu Galerie Handlowe trafiający na biurka ponad 1300 marketing managerów centrów i sieci handlowych. To doskonałe kompendium wiedzy o najważniejszych działaniach marketingowych, szeroko wykorzystywanych przez Centra i Sieci Handlowe w komunikacji z klientami. SHOPPING MALL EXPERT to największy branżowy magazyn biznesowo-lifestylowy, opisujący działalność firm i managerów zarządzających centrami i sieciami handlowymi na całym świecie. Dystrybuowany podczas największych wydarzeń poświęconych rozwojowi sektora RETAIL na 5 kontynentach, powstaje przy współpracy z największymi ekpertami branży.
zobacz więcej zobacz więcej zobacz więcej zobacz więcej