Strona ta wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ich zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji możesz znaleźć w naszym Regulaminie. Zamknij

GalerieHandlowe.pl
Wyszukiwanie treści
Wyszukiwanie centrum
Wyszukiwanie sklepu
Wyszukiwanie produktu

Wpisz szukaną nazwę

Wpisz nazwę centrum

Wpisz nazwę miasta

Słowo kluczowe

Wpisz nazwę miasta

Wpisz nazwę centrum

Kategoria

Wpisz nazwę produktu

Wpisz nazwę miasta

Cena od

Cena do

odwiedź nas na:
Zobacz filmy o centrach handlowych na YouTube Facebook

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w centrach handlowych wpisz swój e-mail.

dodaj / usuń

Prezentacja Centrum Handlowego


Centra handlowe » Gliwice

Informacje
O centrum
Aktualności
Dojazd
Nagrody
Ogłoszenia
Sklepy
Od Wrocławia/Opola
jadąc autostradą A4 od strony Wrocławia i Opola, zjeżdżamy na Węźle Sośnica na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na DK 44 Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od Krakowa/Katowic
jadąc autostradą A4 od strony Krakowa i Katowic, zjeżdżamy na Węźle Sośnica na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na DK 44 Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od Gorzyc/Rybnika/Czerwionki
jadąc autostradą A1 od strony Gorzyc, Czerwionki Leszczyny i Rybnika zjeżdżamy na Węźle Sośnica na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na DK 44 Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od Bytomia/Pyrzowic/Łodzi
jadąc autostradą A1 od strony Bytomia, Pyrzowic i Łodzi, zjeżdżamy na Węźle Sośnica na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na DK 44 Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od Tychów i Mikołowa, droga krajowa nr 44
jadąc od strony Tychów i Mikołowa kierujemy się DK 44 w stronę Gliwic. Za miejscowością Przyszowice znajduje się Węzeł Sośnica, pod którym przejeżdżamy trzymając się prawej strony drogi. Po około 200 metrach skręcamy z DK 44 w prawo w boczną drogę, która doprowadzi do parkingu EC.

Od Zabrza
jadąc od strony Zabrza kierujemy się na Gliwice-Sośnice (jak na giełdę samochodową). Z Sośnicy kierujemy się na centrum Gliwic oraz na Ligotę Zabrską. W Ligocie Zabrskiej skręcamy z ulicy Kujawskiej w ulice Błonie i podążamy nią aż do skrzyżowania (z sygnalizacją świetlną) z ulicą Pszczyńską. Na skrzyżowaniu kierujemy się w prawo na DK 44 Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę , która doprowadzi na parking EC.

Od Gliwic
jadąc od strony centrum Gliwic kierujemy się na Katowice oraz na autostradę A4 (kierunek Kraków i Wrocław), a następnie na DK 44 w kierunku na Tychy i Mikołów. Wjeżdżamy na ulicę Pszczyńską i jedziemy prosto do Węzła Sośnica. Na rondzie z sygnalizacją świetlną kierujemy się na DK 44 Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od Wodzisławia/Rybnika, droga krajowa nr 78
jadąc od strony Wodzisławia i Rybnika kierujemy się w stronę Gliwic. Mijamy centrum handlowe Auchan i na Węźle Bojków zjeżdżamy na autostradę A4 w kierunku Katowic i Krakowa. Zjeżdżamy z autostrady na Węźle Sośnica na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od Bytomia, DK 88
jadąc od strony Bytomia kierujemy się DK 88 na Gliwice i Wrocław. W Zabrzu Maciejowie zjeżdżamy na autostradę A1 w kierunku na Rybnik i Gorzyczki. Jadąc autostradą A1 kierujemy się w stronę Gliwic. Na Węźle Sośnica zjeżdżamy na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.

Od Tarnowskich Gór, droga krajowa nr 78

jadąc od strony Tarnowskich Gór DK 78 jedziemy na węzeł autostrady A1 w Wieszowej lub w Czekanowie. Wjeżdżamy na autostradę kierując się na Rybnik i Gorzyczki. Jedziemy autostradą A1 w stronę Gliwic i na Węźle Sośnica zjeżdżamy na DK 44 w kierunku Tychy i Gliwice. Po dojechaniu do ronda z sygnalizacją świetlną kierujemy się na Tychy i Mikołów oraz na znaki „centrum handlowe”. Jadąc prawym pasem wjeżdżamy na estakadę, która doprowadzi na parking EC.
Wszelkie prawa zastrzeżone CentraNet 2007-2015 Regulamin Ogólne warunki umów
Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.
GALERIE HANDLOWE RETAIL DATABASE SHOPPING MALL MARKETING SHOPPING MALL EXPERT
GALERIE HANDLOWE to największy miesięcznik biznesowy opisujący rozwój centrów i sieci handlowych na polskim rynku. Miesięcznik czytany jest przez blisko 9000 prezesów, dyrektorów zarządzających, managerów marketingu oraz rozwoju centrów i sieci handlowych, a także firm powiązanych z rynkiem RETAIL. RETAIL DATABASE jest największą platformą informacyjno-bazodanową, dotyczącą rynku powierzchni handlowych w Polsce. System składa się z trzech katalogów tematycznych obejmujących: otwarte centra handlowe, obiekty handlowe w budowie oraz rozwój sieci handlowych na polskim rynku. Dostęp jedynie dla zalogowanych Użytkowników. SHOPPING MALL MARKETING to dodatek tematyczny do magazynu Galerie Handlowe trafiający na biurka ponad 1300 marketing managerów centrów i sieci handlowych. To doskonałe kompendium wiedzy o najważniejszych działaniach marketingowych, szeroko wykorzystywanych przez Centra i Sieci Handlowe w komunikacji z klientami. SHOPPING MALL EXPERT to największy branżowy magazyn biznesowo-lifestylowy, opisujący działalność firm i managerów zarządzających centrami i sieciami handlowymi na całym świecie. Dystrybuowany podczas największych wydarzeń poświęconych rozwojowi sektora RETAIL na 5 kontynentach, powstaje przy współpracy z największymi ekpertami branży.
zobacz więcej zobacz więcej zobacz więcej zobacz więcej