Strona ta wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie ich zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji możesz znaleźć w naszym Regulaminie. Zamknij

Wyszukiwanie treści
Wyszukiwanie centrum
Wyszukiwanie sklepu
Wyszukiwanie produktu

Wpisz szukaną nazwę

Wpisz nazwę centrum

Wpisz nazwę miasta

Słowo kluczowe

Wpisz nazwę miasta

Wpisz nazwę centrum

Kategoria

Wpisz nazwę produktu

Wpisz nazwę miasta

Cena od

Cena do

Dodaj centrum
Dodaj sklep
odwiedź nas na:
Zobacz filmy o centrach handlowych na YouTube Facebook

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w centrach handlowych wpisz swój e-mail.

dodaj / usuń

Prezentacja Centrum Handlowego


Centra handlowe » Gdynia

Informacje
O centrum
Aktualności
Dojazd
Nagrody
Filmy
Ogłoszenia
Sklepy
Centrum handlowe Galeria Szperk zlokalizowane jest przy ul. Płk. Dąbka 338 w Gdyni Pogórzu. Dogodny dojazd do obiektu zapewnia Estakada Kwiatkowskiego, dzięki której szybko i sprawnie można dojechać z obwodnicy Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Wejherowo), ul. Morskiej (dojazd zarówno z centrum Gdyni, jak i Wejherowa), Hutniczej, Janka Wiśniewskiego (centrum Gdyni). W przeciągu 5 minut jazdy samochodem można dojechać z takich dzielnic i gmin jak Oksywie, Pogórze, Obłuże, Babie Doły, Kosakowo.

Galeria Szperk znajduje się również w najbliższej okolicy portu morskiego BTC (terminal promowy Stena Line) oraz nowopowstającego lotniska. Bezpośrednio przy centrum zatrzymuje się również autobus linii: 141, 194, 282.
Wszelkie prawa zastrzeżone CentraNet 2007-2014 Regulamin Ogólne warunki umów
Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.